W kolejny weekend, 18 i 19 maja w Peterborough w Wielkiej Brytanii, odbędzie się największy w Europie zlot motocyklowy: British Motorcyclists Federation Show. Weźmie w nim udział kilkadziesiąt tysięcy motocyklistów z wielu krajów. 

W programie organizowanej już po raz 38. imprezy motocyklowej znajdą się zawody trialowe, konkursy sprawnościowe, wystawy i prezentacje. Tradycyjnie dla tej imprezy, organizatorzy zapewnili koncerty z udziałem znanych wykonawców, znakomicie zaopatrzone bary i stanowiska z lokalną kuchnią.

Imprezy towarzyszące British Motorcyclists Federation Show odbywają się już od 4 maja. Klienci galerii handlowych w Peterborough mogli poczuć przedsmak imprezy oglądając część wystawy motocykli klasycznych, stanowiącej nowy element BMF Show: Classic&Vintage.

Zlot motocyklowy będzie gościł większość klubów, m. in. Harley Owners Club, Ducati Owners Club, Peterborough Motorcycle Club a także policjanci z Cambridgeshire.

Gościem specjalnym będzie bernardyn Harley, który zdobył popularność dzięki swym podróżom w bocznym wózku motocykla.

Zlot motocyklowy w Peterborough  – mapa


Wyświetl większą mapę

––––––––––––––

Ruszył Sklep Motovoyagera. Zobacz co mamy dla Ciebie.

2 KOMENTARZE

  1. To ani nie jest najwieksy zlot, ani tez największe targi. Raczej targowisko z namiotami gdzie można czasem coś wybaczyć w lepszej cenie. Swoje stanowiska maja producenci motocykli. Pare bud z jedzeniem i piwem i to tyle. Na pewno nie jest to zlot…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here