Oto kolejne szpiegowskie zdjęcie nowej „ćwiartki” Triumpha. Tym razem testowano wersję naked, nazywaną ze względu na podobieństwo do większego pierwowzoru Baby Street Triple. Ten motocykl będzie tajną bronią w nadchodzącej “Bitwie o Azję”.

O nowej linii brytyjskich “ćwiartek” piszemy od dłuższego czasu, ostatnio prezentowaliśmy szpiegowskie zdjęcia z testów obudowanej owiewkami wersji sportowej, nazwanej roboczo Daytona 250. Pokazywana dziś fotografia została wykonana podczas testów małego nakeda w Hiszpanii.

Widoczny na niej motocykl ma zamontowaną elektroniczną aparaturę pomiarową, kontrolującą pracę przedniego i tylnego zawieszenia. Nowy Triumph jest bardzo miły dla oka i ma potencjał na światowy bestseller.

Triumph bardzo przykłada się do dokładnego dopracowania tych bliźniaczych konstrukcji, bo mogą być kluczowe dla dalszego rozwoju firmy. O ile w Europie motocykle o tej pojemności są traktowane z lekkim przymrużeniem oka, o tyle w Azji to główny klucz do tamtejszych rynków i sprzedaż idzie w miliony sztuk. Brytyjskie maluchy pojawią się w sprzedaży prawdopodobnie w 2015 roku.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.