Miło nam poinformować, że wszystkie produkcje filmowe, które będą powstawały na nasz kanał YT oraz na FP na facebooku, będą realizowane, między innymi, przy pomocy najnowocześniejszej kamery akcji dostępnej na rynku – GoPro HERO8 Black!

Do naszej redakcji wjechała właśnie najnowsza kamerka GoPro HERO8 Black, wraz z potrzebnymi do nagrywania rewelacyjnych ujęć akcesoriami. Na naszym stanie znalazła się zatem sama kamera z rewelacyjną stabilizacją HyperSmoooth 2.0 z możliwością nagrywania w zwolnionym tempie, wyposażona w obiektywy cyfrowe ułatwiające kadrowanie oraz fabryczne profile ustawień, które sprawiają, że w kilka sekund można zmienić tryb pracy kamery na jedno z wcześniej skonfigurowanych ustawień.

gopro hero 8 motovoyager

Potęga tego małego, czarnego pudełeczka wzmocniona jest przez oryginalne akcesoria – dodatkową baterię wydłużającą dwukrotnie czas pracy bez potrzeby ładowania, mocowanie na klatce – Chesty, selfie stick o wdzięcznej nazwie Max Grip + Tripod oraz nieśmiertelna przyssawka i mocowanie na kierownicę.

Akcesoria te pozwolą nam w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w najnowszej GoPro HERO8 Black! Wszystkie te dobra dostaliśmy do naszego wyłącznego użytku od oficjalnego dystrybutora produktów marki GoPro na Polskę, firmy Freeway OMT. Dziękujemy! Odwdzięczymy się najlepszą możliwie jakością naszych filmowych produkcji!

 

 ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.