Kawasaki przedstawiło KLR 650 – motocykl wielozadaniowy, który czerpie z bogatej tradycji swych znakomitych poprzedników. Choć nowy model wygląda bardzo klasycznie, został wyposażony w najnowszą technologię japońskiego producenta.

Nowy KLR 650 będzie napędzany silnikiem o pojemności 651 cm3. Niezawodny napęd łańcuchem i łatwo wyczuwalny rozkład mocy pozwolą na komfortową podróż w niemal każdych warunkach drogowych i terenowych, a dzięki odpowiednio zestopniowanej skrzyni biegów prędkości autostradowe również nie będą problemem. Kawasaki obiecuje niskie spalanie, a duży zbiornik paliwa (23 litry) pozwala sądzić, że zasięg tego motocykla będzie wystarczający na daleką wyprawę w nieznane.

W KLR 650 zastosowano tylne zawieszenie Uni-Trak z pięciostopniową regulacją. Motocykl toczy się na kołach o średnicach 21 cali z przodu i 17 cali z tyłu. Waga jednośladu to 195 kg, a w wyposażeniu standardowym znajdzie się tylna podstawa pod bagaż lub kufer centralny.

Cenę KLR 650 określono na 4 945 euro (21 000 zł). Jeśli ta ostatnia informacja okaże się prawdziwa, to wróżymy KLR ogromny sukces rynkowy.

5 KOMENTARZE

  1. Witam !
    przecież to żadna nowość. W USA są one cały czas sprzedawane i wyglądają dokładnie tak samo jak na zdjęciach. Można takie odgrzewane cudo z niewielkim przebiegiem,w dodatku kilkuletnie, kupić za ok.10 tys na Allegro….

  2. Ciekawa propozycja. Konkurencji w tym segmencie brak jeśli chodzi o nowe motocykle.

    Na polskiej stronie Kawy, jeszcze nic nie ma.
    Ciekawe co zostało zmienione w silniku i układzie wydechowym, bo w Europie przestali go sprzedawać ze względu na nie spełnianie normy Euro3.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here