[sam id=”24″ codes=”true”]Triumph wstrzymuje wprowadzenie na rynek zapowiadanych od dawna ćwiartek: nakeda Street Single i Daytony 250. Dział marketingu brytyjskiej marki tłumaczy to „powodami strategicznymi w tym specyficznym segmencie”.

Pod koniec ubiegłego roku publikowaliśmy szpiegowskie zdjęcia obu małolitrażowych modeli. Wszystko wskazywało na to, że produkcja rozpocznie się według planu i zgodnie z zapowiedziami motocykle trafią do sprzedaży w 2015 roku. Niespodziewanie dyrektor sprzedaży i marketingu Paul Stroud wydał oświadczenie, w którym poinformował o wstrzymaniu wprowadzenia Street Single i Daytona 250 na rynek.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Triumph-Daytona-250-4Eksperci sugerują, że wspomniane motocykle były przestarzałe jak na obecne standardy i coraz silniejszą konkurencję. Na szybko rozwijającym się rynku, gdzie zapotrzebowanie na małolitrażowe jednoślady jest duże, Daytona 250 i Street Single nie były wystarczająco dobre.

Triumph-Daytona-250Oba motocykle miały być wyposażone w jednocylindrowe silniki o pojemności 250 cm3. Oficjalną prezentację planowano na jesień tego roku. Póki co Triumph wciąż rozwija swoją ofertę i planuje dalszą ekspansję. Ofertę zaplanowaną na 2015 rok zobaczymy podczas targów w Kolonii i Mediolanie.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Triumph-Daytona-250-3ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.