[sam id=”24″ codes=”true”]BMW wybrało czterech utalentowanych japońskich projektantów do stworzenia niepowtarzalnych customów na bazie R nineT. Efekt poraża. Cztery unikatowe maszyny zostały zaprezentowane podczas BMW Motorrad Days w Japonii.

BMW R nineT to ostatnie modele, w których zachowano silniki bokser chłodzone powietrzem i cieczą. Możliwości modyfikacji modelu są ogromne, a niemiecki producent postanowił wykorzystać potencjał drzemiący w jednym z największych i najbardziej różnorodnych rynków na świecie – w Japonii.

 

[sam id=”11″ codes=”true”]

Ojciec modelu R nineT, Ona Stenegard wybrał czterech projektantów, których zadaniem było tchnąć w R nineT drugie życie. Warto zwrócić uwagę, że mimo różnorodności wszyscy postawili na styl retro.

Japońskie customy BMW RnineT (4)Kaichiro Korosu zaprezentował dzieło nazwane Highway Fighter, reinterpretację modelu R7 z 1937 roku z nowoczesnymi agresywnymi liniami. Shiro Nakajima przedstawił minimalistyczny i lekki Clubman Racer. Propozycja Hideya Togashi to opływowy Boxer, łączący wspomnienia lat 70 i nowoczesne elementy. Dzieło Go Takamine to czysty styl retro o wdzięcznej nazwie Cyclone z przednim hamulcem bębnowym i mnóstwem chromowanych detali.

Japońskie customy BMW RnineT (8)

Japońskie customy BMW RnineT (7)

Japońskie customy BMW RnineT (6)

Japońskie customy BMW RnineT (3)

[sam id=”11″ codes=”true”]Japońskie customy BMW RnineT (2)

Japońskie customy BMW RnineT (1)

Japońskie customy BMW RnineT (15)

Japońskie customy BMW RnineT (14)

[sam id=”11″ codes=”true”]Japońskie customy BMW RnineT (13)

Japońskie customy BMW RnineT (12)

Japońskie customy BMW RnineT (11)

Japońskie customy BMW RnineT (10)

Japońskie customy BMW RnineT (9)

[sam id=”11″ codes=”true”]ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.