Film promujący nadchodzący enduro-skuter Hondy pojawił się w internecie. Klimat przygody i różnorodność dróg sugerują, że nowa hybryda japońskiego producenta otrzyma poważne zadanie zagospodarowanie nowej niszy.

Pierwsze informacje na temat City Adventure wywołały uśmiechy politowania. Pomysł połączenia motocykla enduro i skutera wydawał nam się równie sensowny co połączenie kosiarki z telewizorem.A jednak Honda konsekwentnie wyznacza nowe trendy – zarówno stylistyczne, jak i użytkowe. Wizjonerzy spod znaku skrzydła dostrzegli nową niszę, która – jak dotąd – nie ma jeszcze swojej reprezentacji na rynku. O tym, że taki niezwykły mariaż stylistyki enduro i funkcjonalności typowego pojazdu miejskiego może się udać przekonaliśmy się na przykładzie CB500X. Dlaczego zatem miałoby nie wyjść ze skuterem?

CityADV Honda(3)Nowy film promocyjny nie pozostawia wątpliwości – City Adventure nie będzie tylko stylistyczną wprawką, ani karkołomnym eksperymentem. Będzie jednym z filarów oferty adventure Hondy, gdzie wzmocni Africę Twin, VFR1200X i NC750X. A jak to będzie jeździć? Na przykładzie innych modeli tego producenta wnioskujemy, że znakomicie.

CityADV Honda(2)Na więcej szczegółów, w tym cenę City Adventure, musimy zaczekać do końca sierpnia.

Honda City Adventure

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.