Właśnie wystartowała trzecia edycja dorocznego konkursu na najpiękniejszego customa na bazie Harleya-Davidsona. W “Bitwie Królów 2017” startują załogi siedmiu polskich salonów tej marki. Każdy z nas może zagłosować na specjalnej stronie internetowej na swój ulubiony motocykl.

Konkurs “Bitwa Królów” staje się powoli świecką tradycją w światku harleyowców. Zorganizowany jest na wzór poważnych zawodów sportowych: ponad 200 dealerów Harleya z Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu wystawia stworzone przez siebie customy. W powszechnym, trwającym do 14 lutego głosowaniu na specjalnej stronie internauci wybierają sześć maszyn z danego regionu, spośród których specjalne jury na początku marca wskaże jedną, reprezentującą w finale swój kawałek świata.

Nasz region, czyli Europę Środkową i Wschodnią, reprezentuje w tym roku 13 dealerów, z czego aż siedmiu z Polski: Appaloosa z Wrocławia, Arrow z Katowic, Dragon z Krakowa, H-D Łódź, H-D Szczecin, Twin Peaks z Warszawy i V-Force z Poznania. Pracujący tam mechanicy to prawdziwi fachowcy z artystycznym zacięciem. Zasady konkursu przewidują skromny budżet na części i akcesoria, który twórcy wyciskają w 100%.

0_FortyEight

Dominujący styl to elegancka prostota i nawiązanie do estetyki retro, choc nie brakuje prawidziwych odpałów, m.in. skutera snieżnego. W tym roku twórcy pracują na bazie trzech modeli Harleya: Forty-Eight, Roadstera oraz Iron 883. Zachęcamy do głosowania i wsparcia polskich zawodników.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.