wt, 13 Kwi 2021

Zlot oldtimerów Droga Kaszubska. Ponad setka białych kruków

-

[sam id=”24″ codes=”true”]Około 120 wspaniałych maszyn wzięło w ostatni weekend udział w szóstym zlocie motocykli zabytkowych Droga Kaszubska. Impreza ta uznawana jest przez miłośników oldtimerów za jedną z najbardziej prestiżowych w Europie.

Zlot Droga Kaszubska organizują raz na dwa lata członkowie trójmiejskiego klubu Old Bike. Choć klub zrzesza zaledwie 14 posiadaczy zabytków wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii, to w ich rękach jest aż 60 jednośladów, zaś sami członkowie bywają na większości znanych imprez poświęconych oldtimerom.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Droga Kaszubska 3Popularność trójmiejskich miłośników zabytkowych motocykli pozwoliła im zaprosić wielu gości z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Finlandii. Nie zabrakło również kilkudziesięciu wspaniale utrzymanych jednośladów z Polski.

Droga Kaszubska 1Wśród motocykli, które wzięły udział w tegorocznej edycji zlotu można było spotkać niezwykle rzadkie okazy – na przykład motocykl Scott z dwucylindrowym, chłodzonym cieczą silnikiem dwusuwowym lub specjalną farmerską wersję Harleya-Davidsona.

Droga Kaszubska 5

Droga Kaszubska 2Zdjęcia pochodzą z portalu Trojmiasto.pl

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas treści nastawionej jedynie na kliki, która nie wnosi niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama
Reklama