[sam id=”24″ codes=”true”]Około 120 wspaniałych maszyn wzięło w ostatni weekend udział w szóstym zlocie motocykli zabytkowych Droga Kaszubska. Impreza ta uznawana jest przez miłośników oldtimerów za jedną z najbardziej prestiżowych w Europie.

Zlot Droga Kaszubska organizują raz na dwa lata członkowie trójmiejskiego klubu Old Bike. Choć klub zrzesza zaledwie 14 posiadaczy zabytków wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii, to w ich rękach jest aż 60 jednośladów, zaś sami członkowie bywają na większości znanych imprez poświęconych oldtimerom.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Droga Kaszubska 3Popularność trójmiejskich miłośników zabytkowych motocykli pozwoliła im zaprosić wielu gości z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Finlandii. Nie zabrakło również kilkudziesięciu wspaniale utrzymanych jednośladów z Polski.

Droga Kaszubska 1Wśród motocykli, które wzięły udział w tegorocznej edycji zlotu można było spotkać niezwykle rzadkie okazy – na przykład motocykl Scott z dwucylindrowym, chłodzonym cieczą silnikiem dwusuwowym lub specjalną farmerską wersję Harleya-Davidsona.

Droga Kaszubska 5

Droga Kaszubska 2Zdjęcia pochodzą z portalu Trojmiasto.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.