Zespół stunterski Sky Fighters, mimo zakwalifikowania się do półfinału programu “Mam Talent” w TVN, został skreślony z listy uczestników. Stacja telewizyjna zignorowała nasze pytania o powody takiej decyzji.

Sky Fighters to grupa stunterów, którzy wykonują swoje ewolucje na motocyklach, rowerach, quadach oraz przy użyciu samochodu. Z uwagi na liczebność ekipy pokazy umiejętności Sky Fighters wymagają specjalnej oprawy i perfekcyjnej organizacji. Trudy przygotowań wynagradza jednak znakomite show, które zrobiło także wrażenie na jurorach popularnego programu “Mam Talent” w TVN. Sky Fighters zostali zaproszeni do półfinału.

Sky Fighters w Mam Talent


Podczas ustalania warunków technicznych okazało się jednak, że pokaz Sky Fighters został odwołany. Jako powód podano zbyt duży koszt oświetlenia hali, w której mieli wystąpić stunterzy. Ich show, którym zakwalifikowali się do kolejnego etapu oraz werdykt Jury, w którym informuje ono o przejściu dalej zostały wycięte ze zmontowanej już telewizyjnej zapowiedzi.

Jak twierdzą przedstawiciele Sky Fighters na ich występ czekało w Polsce tysiące ludzi – w wielu miastach planowano ustawienie telebimów, na których fani i przyjaciele mogliby oglądać zmagania stunterów w półfinale.

[sam id=”11″ codes=”true”]

O stanowisko TVN w sprawie wykreślenia Sky Fighters z listy półfinalistów zapytaliśmy Katarzynę Dubińską z biura prasowego. Niestety – do momentu publikacji tego artykułu nie otrzymaliśmy odpowiedzi na żadne z pytań.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.