Paliwa w Polsce drożeją, ale nie ma potrzeby, by tankować na zapas
W ostatnich dniach mieliśmy do czynienia z gwałtownym zaognieniem sytuacji międzynarodowej i jak zwykle w takich przypadkach, ceny na stacjach poszły w górę. Wielu polskich kierowców, w tym motocyklistów, zaczęło już mówić o „kryzysie paliwowym”. Na części stacji zaczęły ustawiać się kolejki, niektórzy nie poprzestają na zatankowaniu do pełna, robią też zapasy do kanistrów. Tymczasem … Czytaj dalej Paliwa w Polsce drożeją, ale nie ma potrzeby, by tankować na zapas
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element