Zobacz najmniejszy teatr świata. Mieści się w wózku bocznym motocykla

-

Najmniejszy teatr świata mieści się… w wózku bocznym motocykla Royal Enfield. Pomysłodawca odnosił sukcesy przez ponad 30 lat, a po jego śmierci teatr przejęli pasjonaci jego pomysłu.

Całe przedsięwzięcie zaczęło się od żartu. W 1970 roku Marcel Steiner usłyszał od swojego znajomego, że jego kosz boczny wygląda tak komicznie, że powinien mieścić się tam teatr. Marcel postanowił podjąć wyzwanie i stworzyć najdziwniejszy teatr na świecie. Przez 30 lat jeździł ze swym teatrem po świecie i wystawiał różne sztuki, zawsze sprzedając wszystkie bilety.

Najmniejszy teatr świata

Po śmierci Marcela Steinera The Grand Theatre of Lemmings reaktywował najmniejszy teatr na świecie. Zamiast motocykla Panther z którego korzystał Steiner, aktorzy Grand Theatre of Lemings używają Royala Enfielda. Aktualnie w repertuarze znajduje się King Kong – zestawienie dość zaskakujące: wielki King Kong w małym wózku Royala Enfielda.

Źródło: motorbiker.org

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY