Dość już tej zimy! Najwyższy czas porządnie wziąć się za przygotowania do sezonu motocyklowego. Ducati rozpoczyna go prezentacją nowych motocykli w swoich salonach!

W najbliższy piątek i sobotę, 18 i 19 marca w autoryzowanych salonach Ducati odbędzie się “rozpoczęcie sezonu z motocyklami Ducati 2016”. Czekają na was ekscytujące nowości z Borgo Panigale – 959 Panigale, XDiavel, Monster 1200 R, Hypermotard 939, Multistrada 1200 Pikes Peak oraz Scrambler Sixty2. Wszystkie motocykle są już dostępne w autoryzowanych salonach.

Dla osób, które zdecydują się na zakup nowego Ducati w trakcie „Rozpoczęcia sezonu z motocyklami Ducati 2016” czeka prezent w postaci akcesoriów Ducati Performance o wartości nawet 3000 zł.

Wystarczy odwiedzić stronę www.ducatipolska.pl i znaleźć najbliższego dealera Ducati. Więcej szczegółów w autoryzowanych salonach Ducati. Liczba motocykli w promocji ograniczona.

Nadszedł czas, aby doświadczyć nowych wrażeń. Odwiedź dealera włoskiej marki premium i daj się oczarować nowej ofercie Ducati.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here