Dość już tej zimy! Najwyższy czas porządnie wziąć się za przygotowania do sezonu motocyklowego. Ducati rozpoczyna go prezentacją nowych motocykli w swoich salonach!

W najbliższy piątek i sobotę, 18 i 19 marca w autoryzowanych salonach Ducati odbędzie się “rozpoczęcie sezonu z motocyklami Ducati 2016”. Czekają na was ekscytujące nowości z Borgo Panigale – 959 Panigale, XDiavel, Monster 1200 R, Hypermotard 939, Multistrada 1200 Pikes Peak oraz Scrambler Sixty2. Wszystkie motocykle są już dostępne w autoryzowanych salonach.

Dla osób, które zdecydują się na zakup nowego Ducati w trakcie „Rozpoczęcia sezonu z motocyklami Ducati 2016” czeka prezent w postaci akcesoriów Ducati Performance o wartości nawet 3000 zł.

Wystarczy odwiedzić stronę www.ducatipolska.pl i znaleźć najbliższego dealera Ducati. Więcej szczegółów w autoryzowanych salonach Ducati. Liczba motocykli w promocji ograniczona.

Nadszedł czas, aby doświadczyć nowych wrażeń. Odwiedź dealera włoskiej marki premium i daj się oczarować nowej ofercie Ducati.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.