Przypominamy śmieszny film, który zrobił zawrotną karierę w sieci. Choć sam trik wyciągania obrusu spod zastawy stołowej jest dość prosty, w tym filmie dla podkreślenia dynamiki motocykla posłużono się drobnym oszustwem.

Kto z nas nie próbował tej sztuczki – wyciągnąć obrus spod stojących na stole talerzy tak, by nic się nie stłukło. Istniały wersje tej sztuczki z kartką i butelką, z banknotami, a niektórzy potrafili nawet zdjąć koleżankom stanik tak, że nawet o tym nie wiedziały.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Na filmie grupa miłośników BMW S1000RR postanowiła pójść na całość. Przy pomocy miażdżących osiągów sportowego motocykla wyciągnęli obrus spod zastawy przygotowanej dla kilkudziesięciu osób. Trik robi wrażenie, choć dopuszczono się tutaj małego oszustwa – między zastawą a obrusem był cienki kawałek przezroczystego plastiku, przymocowany do jednego z końców stołu.

Jak zdjąć obrus motocyklem

Kluczem do prawidłowego wykonania triku z obrusem jest wyciągnięcie go spod zastawy z jak największą prędkością początkową. Na filmie widać, jak startujący motocykl powoduje stopniowe “przyspieszanie” obrusu, co w praktyce oznaczałoby przewrócenie stojących na stole przedmiotów.

 2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.