BMW zaprezentowało trzy motocykle z segmentu średnich enduro, któe walczyć będą o klienta w sezonie 2017. F700GS, F800GS i F800GS Adventure będą spełniać normę Euro 4 i otrzymają m.in. nowe mapy zapłonu.

Modele F700GS i F800GS (w dwóch wersjach) są propozycją Bawarczyków dla wszystkich motocyklistów, którzy chcą skorzystać z jakości i prestiżu marki w segmencie enduro, lecz słynny R1200GS przerasta ich gabarytami i/lub ceną. Napędzane dwucylindrowymi rzędówkami oraz łańcuchem motocykle są wyraźnie lżejsze i bardziej poręczne na co dzień.


W roku modelowym 2017 koniecznością stało się spełnienie warunków normy emisji spalin Euro 4 i trzy niemieckie średniaki zostały do tego przystosowane. Przy okazji poprawiono elektroniczną przepustnicę, która pracować będzie w czterech trybach: Road, Rain, Enduro i Enduro Pro. Lekkiej kosmetyce poddano również zestaw wyświetlaczy.

f2

W zestawie fabrycznych akcesoriów pojawi się nowy tłumik Akrapovic. Motocykle w stosunku do poprzedników otrzymają też lekkie poprawki kosmetyczne, takie jak chromowana osłona chłodnicy. Niestety nie znamy jeszcze cen ulepszonych średniaków BMW.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ