Co kupić maniakowi dwóch kółek, by się ucieszył? Aby czas prezentów nie skończył się smutno – na przykład banalnym krawatem z logo MotoGP czy gipsowym posągiem motocykla, przypominamy nasz mikołajkowy poradnik.

Wbrew utartym opiniom lansowanym przez niemotocyklistów, zakup prezentu dla miłośnika jednośladów wcale nie jest sprawą skomplikowaną. Nawet jeśli niezbyt dokładnie znamy upodobania osoby, którą chcemy obdarować, każda z wymienionych tutaj rzeczy sprawi mu radość, niektóre nawet niewyobrażalną.

A zatem nie eksperymentuj, skorzystaj z naszej listy – stworzyli ją motocykliści z myślą o motocyklistach. Zamiast głębokich przemyśleń filozoficznych na temat znaczenia procesu dawania prezentów, arbitralnie ustaliliśmy czego pragną ludzie, dla których motocykl jest czymś bardzo ważnym w życiu.

To tyle tytułem wstępu, a teraz do roboty – Mikołajki coraz bliżej, a prezenty same się nie kupią.   Oto 10 pewniaków – prezentów, które ucieszą każdego motocyklistę.

1. Tankbag

TankbagNie ma chyba motocyklisty, który nie używałby torby na zbiornik, czyli właśnie tankbagu. Występują one w niezliczonych wzorach i funkcjonalnościach, ale nawet ten najprostszy przyda się podczas niemal każdego wyjazdu.

Nasze propozycje tutaj (kliknij).

2. Komin

KominTo słowo w motocyklowym świecie nie jest wprawdzie nowe, ale dotychczas określano nim po prostu wydech. Tym razem chodzi o rodzaj bezszwowej chusty na szyję, która świetnie zabezpiecza tę część ciała podczas chłodnych czy mroźnych dni. Jest wiele wzorów kominów, jest to więc prezent z gatunku „fashion”.

Nasze propozycje tutaj (kliknij).

3. Pokrowiec na motocykl

PokrowiecGaraż to to nie jest, ale dla tych, którzy muszą trzymać swój kochany sprzęt pod chmurką pokrowiec będzie prawdziwym wybawieniem. Nie tylko ukrywa sprzęt przed pożądliwym wzrokiem amatorów cudzej własności, ale także zabezpiecza przed wszechobecnym brudem.

Nasz propozycje tutaj (kliknij).

4. Zestaw książek motocyklowych

Zestaw wyprawy motocyklowe

 

Dobra książka o motocyklowych podróżach umili trudny zimowy czas rozstania z maszyną. Można również zagłębić się w zagadnienia związane z bezpieczeństwem jazdy – to na pewno przyda się w kolejnym sezonie.

Nasze propozycje tutaj (kliknij).

5. Ładowarka do akumulatora

ladowarka-do-akumulatorow-motocyklowych-Oximiser-900a

Automatyczna ładowarka to dla akumulatora prawdziwe cardio – nie tylko nie pozwoli baterii wyzionąć ducha, ale przede wszystkim utrzyma ją w idealnej kondycji przez całą zimę. Wszystko po to by z pierwszymi promieniami wiosennego słońca silnik mógł odpalić z półobrotu.

Nasze propozycje tutaj (kliknij).

6. Zestaw chemii motocyklowej

Motozestaw 2Chrzanić perfumy i kremy przeciwzmarszczkowe – najlepsze kosmetyki, jakie można kupić motocykliście, to zestaw do pielęgnacji jednośladu. Dobry spray do łańcucha, wosk czy inny środek do konserwacji dadzą pretekst by odwiedzić maszynę w zaciszu garażu.

Nasze propozycje tutaj (kliknij).

7. Interkom

interkomInterkom może okazać się najbardziej romantycznym prezentem z listy – obdarowując bliską osobę podwójnym interkomem mówimy jej – tak, chcę z tobą jeździć. Czyż może dla motocyklisty być coś piękniejszego niż dzielenie pasji z bliską osobą?

Nasze propozycje tutaj (kliknij).

8. Blokada przeciwkradzieżowa

blokadaNie ma co ukrywać – motocykl jest dla motocyklisty trochę jak dziecko. Każdy chroni je i otacza opieką. Z tego powodu coś, co utrudni złodziejowi odebranie skarbu musi być dobrym prezentem.

Nasze propozycje tutaj (kliknij).

9. Plecak

plecakPlecak, podobnie jak tankbag, pomaga w zwiększeniu przestrzeni bagażowej. Jeśli zatem ukochany (lub ukochana) miałby w drodze na randkę kupić dobre wino i składniki na sałatkę, to akcesorium będzie niezbędne.

Nasze propozycje tutaj (kliknij).

10. Koszulka motocyklowa

evo_navy-600x600

Niedrogi, a dobry prezent dla każdego maniaka motocykli. Mnogość wzorów i kolorów pozwala wybrać coś niemal dla każdego – począwszy od kogoś, kto dopiero marzy o posiadaniu własnej maszyny, aż do wytrawnego weterana szos.

Nasze propozycje tutaj (kliknij).

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ