Motocykl nazywamy pojazdem z duszą nie ze względu na nieokreślone zjawiska paranormalne krążące między trybikami, tylko na zazwyczaj bardzo osobistą relację z właścicielem. Przed wami znakomity film analizujący to piękne zjawisko i łamiący krzywdzące stereotypy na nasz temat.

Nam motocyklistom nie trzeba wiele tłumaczyć. Pierwsza jazda jednośladem zazwyczaj określa nasz stosunek do nich na całe życie. Najczęściej po przełamaniu pierwszego strachu jest to totalna, nieporównywalna z niczym innym euforia. Kiedy zatroskana rodzina wciąż dopytuje po co nam tak niebezpieczne zajęcie, można pokazać jej poniższy film.

Ciekawie zrobiona, wciągająca, ale niezbyt długa produkcja „Pasja na dwóch kołach” została niedawno zamieszczona na youtubowym motocyklowym kanale Xpress Tour. Poznajemy w niej historie kilku motocyklistów i motocyklistek i ich uczuciowy niemal stosunek do swoich maszyn. Największą wartością filmu jest pokazanie, że nie jesteśmy psychotycznymi samobójcami – jesteśmy zwykłymi ludźmi, z rodzinami, pracą i pasją. Może ciut bardziej niebezpieczną niż sklejanie modeli, ale klejem też można się zatruć…


BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ