Nowy Triumph Street Triple 800 nadchodzi wielkimi krokami. Ujawniono właśnie kolejne szpiegowskie zdjęcie zrobione w czasie testów w Hiszpanii. Motocykl dostępny będzie w czterech wersjach wyposażenia.

O nowym Triumphie Street Triple 800 pisaliśmy już w kwietniu, przy okazji ujawnienia pierwszych zdjęć. Były one jednak podłej jakości, zrobione z dużej odległości. Tym razem pokazujemy fotkę zrobioną w czasie testów w pobliżu hiszpańskiego ośrodka badawczego firmy Triumph. Widoczny na nim motocykl to najmocniejsza wersja RS, wyposażona w hamulce Brembo i chwilowo wydech od Malucha. Spokojnie – do wersji produkcyjnej trafi na pewno dużo bardziej stylowy komin.


Zmiany w modelu Street Triple to w dużej części efekt ankiety przeprowadzonej wśród klientów, którzy zażyczyli sobie m.in. ciut więcej mocy. Ze względu na normę emisji Euro 4 wymagało to powiększenia silnika z 675 do 800 cm3. Motocykl dostępny będzie w czterech wersjach, o mocach 110-125 KM, z różnymi wariantami wyposażenia. Spodziewana jest również wersja turystyczna, wyposażona w częściową owiewkę.

t1

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ