BMW zaprezentowało dwa nowe pakiety wyposażenia swojego flagowego turystycznego enduro – R1200GS. Wersje Rallye i Exclusive uzupełnią dotychczasową ofertę, pozwalając klientowi na jeszcze dokładniejsze dopasowanie motocykla do własnych potrzeb.

BMW R1200GS w roku modelowym 2017 otrzyma jeszcze więcej opcji, od których potencjalnego klienta może rozboleć głowa. Do wersji standardowej oraz Adventure dołączają właśnie odmiany Rallye i Exclusive. Rallye będzie wariantem najlepiej przystosowanym do mierzenia się z prawdziwym off-roadem, m.in. dzięki większemu skokowi zawieszenia. Będzie miał także bardzo bojową stylistykę.


Wersja Exclusive przeznaczona jest do bardzo wygodnej turystyki po utwardzonych nawierzchniach. Szosowe opony na odlewanych obręczach nie pozwolą na harce w naturze, ale na asfalcie ta wersja będzie królem. Wszystkie warianty R1200GS ‚2017 będą napędzane tym samym 125-konnym bokserem, przystosowanym do normy emisji spalin Euro 4.

t

Pojawią się dodatkowe opcje wyposażenia oraz poszerzony zostanie katalog fabrycznych akcesoriów, m.in. o nowe osłony cylindrów oraz kufer na dwa kaski. Istnieje również możliwość skonfigurowania zestawu elektronicznych wspomagaczy: kilku map zapłonu, trybów kontroli trakcji, elektronicznie sterowanego zawieszenia czy wspomagania ruszania na wzniesieniu. Na szczyty wygody pozwoli dotrzeć kilka rodzajów kanapy, o różnych wysokościach. BMW mocno trzyma pozycję cesarza klasy adventure, jak widać zasłużenie.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ