Trzy nowe, wspaniałe książki dla podróżników motocyklowych pojawiły się w księgarni motovoyagera. Ograniczoną liczbę egzemplarzy można kupić w promocyjnych cenach.

Serwis w podróży

2

Tych z Was, którzy wybierają się latem na krótsze lub dłuższe wypady na dwóch kołach z pewnością zainteresuje trzeci tom serii „Wyprawy motocyklowe”. Tym razem autor zabiera się za porady dotyczące napraw i serwisowania motocykla w czasie wyprawy. Książka „Wyprawy motocyklowe. Serwis w podróży” to podręcznik dla tych, którzy w podróży chcą być samowystarczalni.

Książka opisuje praktyczne i łatwe procedury serwisowe, wymienia przydatne w drodze akcesoria i podaje sposoby na radzenie sobie z awarią na szlaku. Uzupełnieniem są jasne instrukcje, czytelne zdjęcia i proste schematy.

Książka w promocyjnej cenie kosztuje 43,90 zł (kliknij tutaj).

Zjadłem Marco Polo

zjadlem-marco-polo-krzysztof-samborski2

Krzysztof Samborski, podróżnik motocyklowy i były redaktor naczelny papierowego Motovoyagera, zabiera nas w motocyklową podróż do Azji Centralnej, która jest jego miłością i celem wypraw od ponad dwudziestu lat. Pokazuje nam Kirgistan, Tadżykistan, Afganistan i Chiny takimi, jakimi je poznał i jakie go urzekły. Dzikie i autentyczne.

Może autor zachęci Was do wyruszenia we własną podróż do Azji – śladami Marco Polo, póki jest jeszcze czas? Bo za dwadzieścia lat te miejsca zmienią się bezpowrotnie. Opisywany w książce świat przestanie istnieć.

Książka Krzysztofa w promocyjnej cenie kosztuje w Sklepie Motovoyagera 34,90 zł (kliknij tutaj).

Pod stopami słońca

pod stopami 2

Podobnymi szlakami, choć całkiem inaczej podążają Marta Owczarek i Bartek Skowroński, autorzy popularnego bloga podróżniczego. Na dwóch niedużych motocyklach enduro jadą przez Rosję i byłe radzieckie republiki Azji Środkowej do Pamiru. Docierają do odciętego od cywilizacji zakątka Afganistanu – Korytarza Wachańskiego, gdzie czas zatrzymał się wieki temu.

„Pod stopami słońca” w promocyjnej cenie w Sklepie Motovoyagera – 32,90 zł (kliknij tutaj).

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ