Rychłe pojawienie się nowej Yamahy Tenere 700 z silnikiem od MT-07 rozgrzewa motocyklowe środowisko do czerwoności. W sieci pojawił się kolejny render przedstawiający prawdopodobny wygląd motocykla, oparty na szpiegowskich zdjęciach z testów.

Znakiem naszych czasów jest to, że premiery supermotocykli o kosmicznych osiągach nie budzą już specjalnych emocji, za to na średniaki takie jak nowa Yamaha Tenere 700 czeka się jak na wigilijną pierwszą gwiazdkę. Oparty na bestsellerowej MT-07 następca wysłużonej XTZ660 z miejsca może stać się liderem rynku i koniem pociągowym ogólnego sukcesu Yamahy. Nic więc dziwnego, że spekulacjom towarzyszącym jego premierze nie ma końca.


Tym razem prezentujemy świeży render prawdopodobnego wyglądu nowego motocykla, którego twórca mocno inspirował się szpiegowskimi zdjęciami z testów. Da się zauważyć nawiązanie do starszej siostry, czyli Super Tenere, przy jednoczesnym zachowaniu lekkości i nieco kanciastego designu Tenere 660. Jedno jest pewne – Japończycy hodują kurę znoszącą złote jaja.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ