Od dziś w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu można oglądać wystawę zdjęć z akcji „Jesteśmy rodzicami, nie wariatami”. Otwarte dla motocyklistów progi Pasażu będą gościć wystawę do 10 kwietnia.

Kampania Społeczna „Jesteśmy rodzicami, nie wariatami” powstała po to, aby pokazać motocyklistów od innej strony niż powszechny stereotyp – jako zwykłych ludzi i rodziców.

Większość motocyklistów nie chce przecież codziennie ryzykować życiem. Mają normalne rodziny, pracę i dzieci. Mają po co żyć i do kogo wrócić do domu, nie chcą więc być „wariatami”, „dawcami” i nie chcą być tak postrzegani.O co chodzi w kampanii? Właśnie o to, żeby pokazać motocyklistów jako pełnych pasji rodziców przekazujących tę pasję swoim dzieciom. Uczących od małego o bezpieczeństwie i odpowiedzialności, ale też spędzających wspólnie czas przy restauracji motocykli lub podczas wypraw.

Pasaż GrunwaldzkiPremiera wystawy odbyła się podczas targów Wrocław Motorcycle Show, tym razem piękne, rodzinne zdjęcia możecie oglądać w otwartym na motocyklistów Pasażu Grunwaldzkim. To jedna z niewielu w Polsce galerii handlowych oferujących specjalne miejsca parkingowe dla motocykli. Odwiedźcie wystawę koniecznie!

Jesteśmy rodzicami, nie wariatami – galeria

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ