Harley-Davidson przygotowuje unikalny i bezprecedensowy projekt. Znany polski stunter Maciek Dop na specjalnie przygotowanym modelu Iron883 udowodni, że Harley potrafi skakać.

W warsztacie katowickiego salonu Harley-Davidson powstaje specjalna, przystosowana do motocyklowych akrobacji wersja modelu Iron883. Ideą projektu Stunt Story jest przybliżenie marki szerszej publiczności świata motoryzacji a w szczególności jej nowym odbiorcom. Jest to element strategii budowania świadomości marki poprzez komunikację nowego wizerunku, który marka Harley-Davidson konsekwentnie wprowadza w życie od kilku lat.Nowatorski koncept Stunt Story wprowadza markę Harley-Davidson w zupełnie nowy dla niej obszar – świat stuntu motocyklowego. Tym samym do obrazu klasycznego easy ridera dodany zostanie zupełnie nowy trend. Maciek swoimi występami, na wybranych zawodach, zlotach oraz innych eventach w swoim stylu obali mit  „Harley can’t jump”.

Harley-Davidson Stunt Story


Aktywność i rozwój projektu, można śledzić na dedykowanej stronie www.stuntstory.pl. Będzie ona sukcesywnie wypełniania treścią taką jak wywiady, foto relacje, back stage, treningi, bezpieczny stunt, kalendarz imprez, na których zobaczycie Maćka.W swoim przekazie, twórcy stawiają na autentyczność historii tytułowego stuntera.
Historia nie jest przerysowana, Nam się podoba bo od początku jest po prostu szczera. Teraz co wszyscy musimy robić to wspierać projekt żeby za ocean poszła wiadomość „Harley can jump”, oraz to, że wszystko zaczęło się w Polsce.

1 KOMENTARZ

  1. Matt Mingay, Jason Pullen, Rob Carpenter, Craig Jones, Rainer Schwarz, Seth Enslow, Bubba Blackwell…Evel Knievel…
    Fajnie że mamy naszego zawodowca na Sportsterze, ale trochę przesadzony artykuł.
    Mimo wszystko, jazda z klasą, albo siedzenie w domu…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ