Harley-Davidson zaprasza w najbliższą sobotę na wielkie otwarcie nowego salonu sprzedaży. Nowe miejsce, Twin Peaks Harley-Davidson, otwiera swe podwoje już o godzinie 10, zaś liczba przewidzianych atrakcji oszołomi każdego fana marki.

Właściciele salonu Twin Peaks Harley-Davidson podkreślają, że zamierzają łamać stereotypy. Chcemy przybliżyć tę markę osobom, które nie posiadają nawet prawa jazdy na motocykl – mówi Dominik Natora, dyrektor sprzedaży. Jednym z podstawowych kierunków naszego działania jest skupienie wokół nas ludzi, którzy potrzebują odskoczni od codziennej rutyny. Pomożemy im odnaleźć sposób na wyrwanie się z codziennych nudnych spraw oraz obowiązków – twierdzi Natora.Twin Peaks będzie też miejscem spotkań poza sezonem motocyklowym. Przed salonem powstanie boisko do kosza, wewnątrz zaś klienci będą mogli zamówić sobie specjalnie przygotowanego burgera. Twin Peaks chce być nie tylko salonem motocyklowym, ale także ulubionym przez fanów marki miejscem na mapie Warszawy.

Oprócz sprzedaży, Twin Peaks zapewni swoim klientom także profesjonalny serwis, w którym o motocykle Klientów zadba specjalnie przeszkolony zespół mechaników.

Z okazji otwarcia salonu Twin Peaks Harley-Davidson zaplanowano dzień pełen atrakcji. Impreza rozpocznie się już o godzinie 10 wielkim amerykańskim śniadaniem. Między godziną 12 a 14 zaplanowano szereg atrakcji dla dzieci. Po zjedzeniu lunchu na wszystkich uczestników czekać będzie pokaz dronów firmy Custom Copters.

Godzina 17. należeć będzie do BlackStar Tattoo i Barberian Academy, którzy na żywo będą tatuować i strzyc wybrane uprzednio osoby. Clou wieczoru będzie koncert Tymona i The Transistors. W trakcie całego dnia losowane będą liczne nagrody, w tym kurs prawa jazdy na motocykl, Harley na weekend, rower Electra, weekend w Zakopanem, voucher na tatuaż o wartości 1000 zł czy kurs teoretyczny na licencję UAVO.

Serdecznie zapraszamy do salonu Twin Peaks przy ulicy Tanecznej na Ursynowie, u zbiegu ulic Puławskiej i Poleczki. Przypominamy – start o godzinie 10!


BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ