Śnieżnobiały sezon niekoniecznie musi się kojarzyć z ze sportami zimowymi, lepieniem bałwana czy ciepłą czekoladą. Udzielający się nastrój lepiej osłodzić wyprawą w ciepłą strefę. Takim miejscem z pewnością jest Tropical Islands, gdzie wyspę i palmy znajdziesz przez cały rok.

Kompleksowo nie tylko dla dorosłych

Tropikalna wioska, minigolf, wodny świat czy restauracje to tylko z nielicznych atrakcji, które czekają na gości w tropikalnej hali. Dla lubiących aktywnie spędzać czas przygotowano fitness club, a dla bardziej wygodnych sauny, masaże i spa. Doskonale zaprojektowana baza rekreacyjno-wypoczynkowa zapewnia wspaniałą rozrywkę – idealną np. na weekendową eskapadę. Tropical Islands to wymarzone miejsce również dla dzieci.

Na najmłodszych czeka szereg zabaw, w tym: tor kartingowy „mini cars”, rowery wodne, łódki w basenie czy obiekt wspinaczkowy. W dniu urodzin dziecka bilet jest dla niego za darmo. Rezerwacji można dokonywać przez całą dobę. Koszt wejściówki dla dorosłych wynosi od 36,00 euro do 42,00 euro. Dla dzieci do lat 5 wstęp jest wolny, zaś dla maluchów w przedziale wiekowym 6-14 bilet do wszystkich stref to wydatek rzędu 28,50 euro.

Nocleg w lesie tropikalnym…

Tropikalna wyspa to także miejsce przeznaczone do wypoczynku na weekend czy w czasie urlopu. W Tropical Islands znajduje się dobrze wyposażona baza noclegowa, z której mogą skorzystać całe rodziny. W ofercie można znaleźć tropikalnego, a także camping i wygodne pokoje, przytulne domki bungalowe, namioty koło lasu nowoczesne apartamenty sąsiadujące z kompleksowym obiektem. Ceny noclegu uzależnione są od wyboru rezerwacji. Dla gości, którzy zarezerwują pobyt z wyprzedzeniem, przewiduje się 10 proc. zniżkę. Noclegi w tropikach to iście wyjątkowe przeżycie – plaża i klimat równikowy z pewnością pozwolą zapomnieć o mroźnej porze roku.

Na wyciągnięcie ręki

Obiekt mieści się 60 km od Berlina. Dla ceniących sobie wygodę najlepszym rozwiązaniem są linie lotnicze, które oferują szybkie połączenia np. Air Berlin. Lot z Gdańska do Berlina trwa krócej niż 1,5 godziny. Podczas podróży należy uwzględnić ewentualną przesiadkę do najbliższego dworca kolejowego, z którego można bezpośrednio dostać się do stacji Brand. Stamtąd na Tropikalną Wyspę odjeżdża bezpłatny autobus. Dojazd do centrum tropików jest więc nie tylko tani, ale także wygodny. Nie trzeba szukać w biurach podróży gorących destynacji oddalonych o tysiące kilometrów. Tuż za zachodnią granicą czekają niebywałe atrakcje dla wymagających wycieczkowiczów.

Największa wyspa tropikalna to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Miejsce przeznaczone jest dla osób szukających przygód, wypoczynku oraz rekreacji. W Tropical Island organizowane są również imprezy okolicznościowe, które przyciągają wycieczkowiczów ze wszystkich stron starego kontynentu.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ