Czy kiedykolwiek marzyliście, aby być zawodowym kierowcą rajdowym? Chcielibyście ścigać się w bolidach na prestiżowych torach Formuły 1, znajdujących się na poszczególnych kontynentach? Kariera kierowcy F1 pisana jest jednak tylko nielicznym osobom, choć emocje związane z rywalizacją na torze mogą stać się i Twoim udziałem, dzięki profesjonalnym usługom kartingowym, jakie są świadczone w Warszawie.

Adrenalina krążąca w żyłach

Sporty motorowe wszelkiego rodzaju przede wszystkim są adresowane do silnych, pewnych siebie mężczyzn, którzy uwielbiają ze sobą rywalizować na szereg różnych sposobów. Miłośnicy przysłowiowych czterech kółek powinni odnaleźć pasję i prawdziwą przyjemność w uczestnictwie w amatorskich wyścigach gokartowych. Do tego celu służy między innymi tor kartingowy F1 Karting w Warszawie, który mieści się dosłownie kilka minut od centrum miasta, w dzielnicy Stara Praga-Praga Północ.

f1kartning-dla-studentowNowoczesny tor przyniesie Wam spełnienie marzeń o byciu rajdowcem. Choć na chwilę będziecie mogli poczuć się jak Robert Kubica – jedyny Polak, który nie tylko jeździł w Formule 1, ale uzyskiwał w wyścigach bardzo dobre rezultaty. Za sterami profesjonalnych gokartów, renomowanej firmy CRG, można szlifować swój wyścigowy talent i pogłębiać swoje hobby.

Atuty toru

Tor kartingowy F1 Karting w stolicy jest w pełni nowoczesny i wyposażony w autoryzowane systemy bezpieczeństwa. Ma długość 600 metrów i umieszczony jest w hali o dużej powierzchni, dzięki czemu oferuje swoim klientom możliwość korzystania z gokartów nawet przy niepogodzie. Obiekt halowy jest ogrzewany i klimatyzowany. Na stanie firma posiada 50 amatorskich i profesjonalnych pojazdów, przeznaczonych dla różnych grup klientów. Najmocniejsze adresowane są oczywiście do dorosłych mężczyzn, którzy mają ochotę nauczyć się jazdy rajdowej pod okiem indywidualnie dobranego, profesjonalnego instruktora. Dla większych grup liczących co najmniej 8 osób, F1 karting proponuje możliwość organizacji wyścigów Grand Prix na torze.

Miłośnicy szeroko rozumianej motoryzacji niewątpliwie zainteresują się możliwością wynajęcia toru kartingowego na wyłączność, zorganizowania na nim imprezy integracyjnej, urodzin, imienin czy wieczoru kawalerskiego. To nieszablonowy sposób na uczczenie ważnych chwil w życiu każdego mężczyzny.

Artykuł powstał przy współpracy z portalem f1karting.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ