Wybierasz się na wakacje nad morze, wsiadasz do samochodu z całą rodziną, wyruszacie w trasę i nagle wyjazd zmienia się w koszmar. Samochód odmawia współpracy, rodzina panikuje, a Ty w połowie drogi nie masz pojęcia, jak dotrzesz na miejsce. Na szczęście taki scenariusz może pozostać jedynie sennym widziadłem – awaria samochodu nie musi już być równoznaczna z końcem podróży.

Jeśli często poruszamy się samochodem w celach służbowych lub prywatnych, powinniśmy zadbać o to, by ewentualne awarie pojazdu w trakcie podróży nie były dla nas stresujące. Nie musimy w tym celu korzystać jednak z oferty ubezpieczycieli i opłacać wysokich składek w zamian za gwarancję uzyskania pomocy w każdym miejscu, w którym się znajdziemy. Wystarczy, że skontaktujemy się z firmą oferującą całodobową pomoc drogową – ofertę jednego z takich przedsiębiorstw znajdziemy na sosauto24.pl. Kontakt z tego typu firmami gwarantuje nam, że pomoc drogowa dotrze do nas szybko o każdej porze dnia i nocy, nawet jeśli znajdziemy się w odległym zakątku Polski na rzadko uczęszczanej trasie. Dzięki temu możemy spokojnie podróżować po kraju i nie martwić się brakiem ubezpieczenia samochodu od awarii.

Warto również zaznaczyć, że całodobowa autopomoc oferuje różnego rodzaju usługi: holowanie, naprawę lub wymianę przebitej opony, otwarcie zatrzaśniętego samochodu, wyciągnięcie samochodu na drogę czy usunięcie wody z baku, dzięki czemu pomoże nam ona w każdej sytuacji, która może nas spotkać w czasie podróży. Co ważne, jeśli tylko będzie to możliwe, naprawa odbędzie się bez odholowywania samochodu do warsztatu – podróż będzie można więc kontynuować bez większych przeszkód. W sytuacji, w której pojazd będzie uszkodzony zbyt mocno, laweta odholuje samochód do serwisu. Pamiętajmy więc, że bez względu na to, gdzie się znajdziemy, możemy skorzystać z fachowej pomocy drogowej, nawet gdy nie posiadamy ubezpieczenia.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ