[sam id=”24″ codes=”true”]Przygotowywane na 2015 rok edycje sportowych modeli Suzuki – GSX-R600 i GSX-R750 będą mogły pochwalić się zwiększoną mocą. Do takich wniosków prowadzą przecieki z kalifornijskiego urzędu ds. zasobów naturalnych.

Środowisko motocyklowe złaknione jest plotek i nowinek nie mniej od bywalczyń pralni, magla i salonów fryzjerskich. Jedyna różnica to fakt, że ich obiektem nie jest pupa Kim Kardashian czy narkotykowe ekscesy Lindsay Lohan, a np. pilnie strzeżone szczegóły techniczne maszyn przygotowywanych przez producentów na kolejny sezon. Do tych informacji można dojść czasem zupełnie naokoło, metodami, których nie powstydziłby się Sherlock Holmes, a co najmniej porucznik Borewicz.

[sam id=”11″ codes=”true”]GSR750A (51)

Przykładem jest szykowana na sezon 2015 edycja dwóch sportowych modeli Suzuki – GSX-R600 i GSX-R750. W odległej Kalifornii producenci pojazdów silnikowych muszą złożyć ich specyfikację techniczną do stanowego urzędu d.s. zasobów naturalnych. Z pochodzących stamtąd dokumentów wynika, że wymienione modele w przyszłym roku wyemitują do atmosfery więcej szkodliwych substancji, bez zmiany masy pojazdu. Wniosek nasuwa się sam – będą bardziej wysilone.

GSR750A (43)Na potwierdzenie tez stawianych przez to CSI dla ubogich trzeba będzie poczekać do jesiennych targów motocyklowych. Wtedy okaże się, czy oprócz nowego malowania i wzorów grafiki na owiewkach dostaniemy coś więcej. Plotki, ploteczki… my też je kochamy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ