Odmieniona wersja Triumpha Street Triple została sfotografowana podczas jazd testowych na brytyjskim torze Cadwell Park. Niewielka skala modyfikacji sugeruje, że może to być lekki lifting lub specjalna wersja modelu – RX.

Jak twierdzi prestiżowy brytyjski portal motorcyclenews to, co widzimy na zdjęciu może być specjalną wersją dotychczasowego Street Triple R. Świadczy o tym napis na bocznej owiewce, ale również niewielka skala zmian, którą widać na zdjęciu.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Agresywna, typowa dla wersji R stylistyka podkreślona jest pochodzącym z modelu Daytona tylnym zestawem oświetlenia. Doskonale dopasowana nakładka na tylne siedzenie daje wrażenie, że model ten w ogóle pozbawiony został miejsca dla pasażera. Tylne sety nie pozostawiają jednak wątpliwości – motocykl pomyślany jest dla dwóch osób.

Kolejną różnicą jest kolor radialnych zacisków hamulcowych Nissin, choć one same wydają się być wzięte wprost z wersji R. Triumph odmawia komentarza na temat specjalnej wersji Street Triple. Najbardziej prawdopodobną hipotezą jest to, że oglądamy przyszłoroczny model angielskiego nakeda.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ