[sam id=”24″ codes=”true”]Tajwański SYM pokazał dwie wersje nowego motocykla Wolf 300. Jednoślady przygotowane w modnej stylistyce retro wzbudziły spore zainteresowanie podczas zakończonych niedawno targów Intermot w Kolonii. 

SYM to mało w Polsce znany tajwański producent jednośladów. Mimo niewielkiej popularności w naszym kraju, SYM należy do jednych z najbardziej znanych producentów motocykli i skuterów na świecie.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Głównym przedmiotem działalności tajwańskiego koncernu są skutery, jednak fima nie zaniedbuje także jednośladów – w kilku naszych zestawieniach pojawiły się modele Wolf o ciekawej stylistyce zbliżonej do Yamahy MT-07.

Sym2Podczas zakończonych niedawno targów Intermot Tajwańczycy zaprezentowali nowy model Wolf 300 w dwóch wersjach – Classic i Cafe Racer. Oba motocykle napędza ten sam jednocylindrowy silnik o pojemności 278 cm3 i mocy 27 KM.

Sym4Prędkość maksymalna to około 140 km/h, za przeniesienie napędu odpowiada sześciobiegowa przekładnia, zaś masa motocykla to 169 kg. Wersja Cafe Racer wyposażona jest dodatkowo w charakterystyczny zadupek i niewielką przednią szybę.

Sym1Motocykle nie zostały jak dotąd oficjalnie wprowadzone do sprzedaży, producent nie podał także cen.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Sym3

Sym Wolf 300 CafeRacer2

Sym5

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ