[sam id=”24″ codes=”true”]Suzuki oficjalnie zaprezentowało obudowaną wersję modelu Inazuma. Sportowo-turystyczny GSR250F znajdzie się w japońskich salonach już w tym miesiącu. Do Europy model ten trafi najprawdopodobniej w przyszłym roku.

Choć wygląd Inazumy trudno uznać za zachwycający, dzięki niewygórowanej cenie i niezawodności osiągnęła ona spory sukces sprzedażowy. Zmiany w nowym modelu ograniczają się do modyfikacji kosmetycznych.

[sam id=”11″ codes=”true”]

GW250F Inazuma(3)Niedawno obudowaną wersję Inazumy ujawnił chiński partner Suzuki, firma Haojue. Do końca nie było jednak wiadomo, czy motocykl przeznaczony jest do sprzedaży poza Chinami. Oficjalna prezentacja w Japonii może oznaczać, że Suzuki planuje poszerzenie linii Inazumy także w Europie.

GW250F Inazuma(5)Obudowana wersja GW250 otrzymała na rynku japońskim nazwę GSR250F.  Od podstawowej Inazumy różnią ją dodatkowe owiewki i podniesiona kierownicę. Modyfikacje zwiększą masę motocykla ze 183 do 189 kg. Nie zmieni się konstrukcja silnika. Nowy model dysponuje pojemnością 248 cm3 i mocą 25 KM.

GW250F Inazuma(4)Choć producent nie potwierdza terminu premiery GSR250F na europejskim rynku, według nieoficjalnych informacji sprzedaż zarówno modelu obudowanego, jak i drugiego, wyposażonego w częściową owiewkę mogłaby w Europie rozpocząć się w przyszłym roku.

[sam id=”11″ codes=”true”]

W Japonii klienci będą mogli ruszyć do salonów po nową 250-kę już pod koniec września. Sugerowana cena producenta to 514 080 jenów japońskich (ok. 15 700 zł).

 

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ