Rozpoczął działalność motocyklowy Sklep Motovoyagera. Wejdź do niego i zobacz, dlaczego opłaca się zaopatrywać tutaj w motocyklowe akcesoria. Jest kilka powodów, dla których warto kupować właśnie u nas.

W Sklepie Motovoyagera oprócz wysokiej jakości akcesoriów mamy dla Ciebie odzież, książki, ale także wyjątkowe wycieczki motocyklowe i szkolenia. Poświęć chwilę by zobaczyć, czym nasz sklep różni się od innych sklepów i dlaczego warto właśnie u nas robić zakupy.

Sprawdzamy osobiście

U nas nie znajdziesz tandety. Każda marka, którą możesz kupić została przez nas sprawdzona osobiście. Wiemy więc, że wszystkie rzeczy są najwyższej jakości. Oczywiście nie testowaliśmy każdej kurtki i każdej pary butów, ale sprawdziliśmy ich jakość wykonania i parametry wybranych losowo produktów.

Oferowane przez nas wycieczki i szkolenia prowadzą doświadczeni instruktorzy, mający za sobą lata doświadczenia. Przeczytaliśmy też każdą książkę, która figuruje w naszej ofercie, aby wiedzieć, czy warto ją polecić. Znajdziesz więc u nas TYLKO TAKIE produkty, które sami bez obaw polecilibyśmy swoim znajomym. To chyba niezła rekomendacja, prawda?

Wybieramy sami

Gdy podczas poszukiwań nowych produktów  do sklepu odkryliśmy, że jakaś kurtka czy tankbag są niewygodne lub niefunkcjonalne, po prostu z nich zrezygnowaliśmy. Nie znajdziecie u nas tysięcy przypadkowych ciuchów albo akcesoriów sprzedawanych tylko dlatego, że są na nich wysokie marże. To nie nasz styl działania. W sklepie Motovoyagera są tylko takie rzeczy, które na pewno będą służyć długo i bezawaryjnie. Wiemy to, bo sami w nich jeździmy.

Zbijamy ceny

Przy poszukiwaniu produktów do sklepu skupialiśmy się na mniej znanych markach, które oferują bardzo wysoką jakość. To dlatego znajdziecie u nas produkty znakomitej firmy A-Pro, która zapewnia jakość równą najlepszym markom w branży przy zachowaniu bardzo korzystnej ceny.

Mamy produkty premium

To produkty najwyższej możliwej jakości. Prym wiedzie tutaj szwedzka firma Halvarssons, której produkty słyną ze znakomitego wykonania i optymalnej ochrony podczas wypadku.

Zobacz co mamy dla Ciebie

Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu i kupowania polecanych przez nas produktów. Gwarantujemy, że w Sklepie Motovoyagera znajdziesz tylko takie produkty, których sami nie musielibyśmy się wstydzić.

Kliknij więc i zobacz, co mamy dla Ciebie.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ