[sam id=”24″ codes=”true”]Moto Guzzi odsłoniło w Mediolanie dwa nowe modele, które bazują na platformie udanej Californii 1400. Eldorado i Audace nawiązują do historycznego modelu włoskiego producenta oferując jednak dwa różne warianty estetyki.

Model Eldorado to nawiązanie do produkowanego w latach 60. motocykla Moto Guzzi o tej samej nazwie, który przeznaczony był głównie na rynek USA. Nowy Eldorado wyposażony jest w 16-calowe koła z oponami zdobionymi charakterystycznym białym pasem.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Inne detale także wskazują na historyczne inspiracje – szprychowe koła, głębokie błotniki, ogromne siodło, głęboko profilowana kierownica nadają motocyklowi nieco cukierkowego stylu pin-up.

Moto Guzzi Eldorado (3)Za klasyczną amerykańską estetyką kryją się jednak nowoczesne rozwiązania techniczne – znakomity V-twin o pojemności 1 400 cm3 z elektroniczną przepustnicą i trzema trybami jazdy oraz wał napędowy CARC (cardano reattivo compatto – kardan reaktywny kompaktowy).

Moto Guzzi Eldorado (2)Druga z nowości – model Audace mimo, że technicznie identyczny z Eldorado, utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce dark custom. Znajdziemy tutaj tylko pojedyncze siodło, minimalistyczne osłony, kierownicę typu drag bar i przedni błotnik wykonany z karbonu.

Moto Guzzi AudaceDetale takie jak charakterystyczny zbiornik oleju tylnego amortyzatora czy obszyta alcantarą kanapa z kontrastowymi szwami podkreślają ekstrawagancki charakter motocykla.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Moto Guzzi nie podało jak dotąd cen modeli Audace i Eldorado. Nie ujawniono także szczegółów dotyczących dostępności motocykli w polskiej sieci sprzedaży.

Moto Guzzi Audace (3)

Moto Guzzi Audace (2)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ