[sam id=”24″ codes=”true”]Festiwal PodRóżni – o Krok Dalej rozpoczyna się już w najbliższy piątek, 29 maja. Na terenie twierdzy w Srebrnej Górze usłyszymy opowieści z najwspanialszych wypraw w najdalsze zakątki świata. Bądźcie tam razem z nami!

PodRóżni  – Festiwal o Krok Dalej rozpoczyna się w najbliższy piątek – 29 maja. Oficjalne otwarcie przewidziano na godzinę 18.00. O swoich wyprawach opowiadać będą Grzegorz Demczyszak („Małe podróże, wielkie doświadczenia”) i Karol Kleszyk („Tandem w Andach”).

[sam id=”11″ codes=”true”]

Wieczór zakończy koncert zespołu Robot House i ognisko, gdzie w świetnym nastroju, przy dźwiękach gitary można będzie szlifować swe muzyczne talenty.

PodRóżni – Festiwal O Krok Dalej!


Sobotę otworzy prelekcja Szymona Antkowiaka („African Smile – autostopem przez Czarny Ląd”), następnie wysłuchamy podróżników z blogów Osiem Stóp („Podróże na 8 stóp”) i Za horyzont („Za horyzont, Motocyklem do Australii”).

AtkowiakPo południu swoje opowieści przedstawią Przez kontynenty („Opowieści z rocznej podróży dookoła świata: Iran, Australia oraz Peru”), Krzysztof Jankowski i Agnieszka Świąć („Indie bez Barier”) oraz Gosia Szumska („Zielona sukienka”).

8stopSobota obfitować będzie także w liczne warsztaty – śmiechu, survivalu, kuchni azjatyckiej i szczudlarskie. Wraz z autorem Tomkiem Staniszewskim obejrzymy film „iDakar”, a wieczór zakończą koncerty zespołów Blackberry Hill i Rust.

ZahoryzontImpreza zakończy się w niedzielę, 31 maja prelekcjami Stasi Budzisz-Cysewskiej („Kaukaz Północny babskim okiem”) i Watahy („Himalaje na 4 łapach”). Za zakończenie nie zabraknie także warsztatowych akcentów – acroyogi i baniek mydlanych.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Prze KOntCena trzydniowego karnetu na festiwal to jedyne 15 złotych. Czekamy na was od piątku, 29 maja w Srebrnej Górze! Szczegółowy program imprezy oraz informacje o festiwalu znaleźć można na stronie festiwalpodrozni.pl, oraz na profilu festiwalowym na Facebooku.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ