Włoska firma Borile, produkująca niezwykłe motocykle, zamierza przedstawić na nadchodzący rok dwie nowości. Choć informacje, których udzielił Umberto Borile są dość skąpe wiadomo, że będą to wersje oparte na modelu Multiuso.

Motocykle Borile montowane są ręcznie we włoskiej fabryce niedaleko Padwy. To lekkie, zwinne i proste w konstrukcji jednoślady. Model Multiuso (z wł. wielofunkcyjny) to najlepiej sprzedający się model Borile. Nazwa Multiuso sugeruje możliwość zastosowania do różnych zadań. Choć marka nie jest zbyt popularna, producent sprzedaje swoje motocykle w wielu krajach Europy.

Pierwszy z nowych modeli Borile będzie skierowany do młodych użytkowników. Do jego napędu posłuży silnik o pojemności 125 cm3, co zapewni temu motocyklowi bardzo niską cenę. Druga nowość zostanie wyposażona w silnik o pojemności 350 cm3. Z modelem Multiuso będzie łączyć ją wszechstronność i dzielność terenowa ale użytkownik dostanie do dyspozycji większą moc.

W Polsce jak dotąd firma Borile nie ma autoryzowanego dystrybutora. Najbliższym miejscem, gdzie można kupić te egzotyczne motocykle jest czeski Kolin. Nowy Borile Multiuso kosztuje tam  139 990 koron (21 500 zł).

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ