Włoska firma Bad Bike przedstawiła nowy projekt Beach Vintage Side, reklamowany jako pierwszy na świecie elektryczny rower z wózkiem bocznym. Mocniejsza wersja roweru podlega przepisom takim jak skuter czy motocykl.

Producent oferuje elektryczny rower w dwóch wersjach: podstawowej z silnikiem o mocy 250 W (0,34 KM) oraz mocniejszej z mocą 500 W (0,68 KM). Litowo-polimerowa bateria wystarcza zgodnie z zapewnieniami producenta na 800 cykli ładowania i zapewnia przyzwoity zasięg 55-70 km.

[sam id=”11″ codes=”true”]

beach 2

Masa roweru wykonanego z aluminium to 30 kg, maksymalna ładowność to 120 kg. Dodatkowo producent wyposażył elektryczny jednoślad w diody LED z przodu i z tyłu, trzy tryby wspomagania pedałowania przez silnik i możliwość sprawdzenia stanu naładowania baterii na wyświetlaczu w kierownicy. Ten oryginalny rower jest dostępny w surowym srebrnym kolorze i matowej czerni.

beach 3

Za wersję o mocy 250W trzeba zapłacić 2 400 dolarów (7 300 zł). Mocniejsza wersja to koszt 2 700 dolarów (8 200 zł), poza tym podobnie jak skutery wymaga rejestracji, podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu oraz konieczności noszenia przez kierującego kasku.

beach 4

 

1 KOMENTARZ

  1. Witam,

    przeliczniki mocy z W na KM chyba coś nie tak…. ale to może nowa fizyka kwantowa….

    Pozdrawiam
    Sławomir Korczakowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ