Crossover Yamahy łączący cechy adventure i scramblera to nowa fantazja jednego z naszych ulubionych designerów. Oberdan Bezzi po raz kolejny udowadnia, że doskonale zna gusta współczesnych nabywców i trendy w designie.

Znakomite projekty włoskiego mistrza nie raz publikowaliśmy na naszym portalu. Choć ekscytujące propozycje Victory, Aprilii czy Bimoty nie raz chwytały za serce, to właśnie Yamaha jest ulubioną marką mistrza Oberdana. Z niecierpliwością czekamy na premierę następcy TDM900, którego wizualizacje kilkakrotnie przedstawialiśmy.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Najnowszym pomysłem Bezziego jest crossover łączący cechy motocykla adventure i klasycznego scramblera. Projekt oparto na modelu MT-09, który daje niemal nieograniczone możliwości – to właśnie Bezzi zaproponował wersję sportową, enduro i cafe racera oparte na tej konstrukcji.

Spory prześwit, szprychowe koła odziane w kostkowe opony i niska masa to prosty przepis na scramblera, który dzięki fenomenalnemu trzycylindrowemu silnikowi będzie w stanie zapewnić ogromne pokłady frajdy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ