[sam id=”24″ codes=”true”]Motocykl Victory V92 TC, zamrożony w bryle lodu w roku 2011, odpalił bez najmniejszego problemu po wymianie oleju, akumulatora i zatankowaniu. Kłopotu nie sprawiły oryginalne świece ani układ elektryczny.

Motocykl zamrożono w hotelu Ice Hotel Sweden, dla podkreślenia wyjątkowej oferty, jaką przygotowano tam dla klientów – menedżerowie zakupili 15 maszyn Victory, które oferowano klientom. Specyficzna lodowa rzeźba była także atrakcją wystawy motocyklowej Motorcyclist Show, która odbyła się w Szwecji w roku 2011.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Victory V92 (1)Po czterech latach funkcjonowania jako mrożona atrakcja, motocykl został przywrócony  do stanu używalności. Ekipa warsztatu tuningowego Stonetown Custom odmroziła jednoślad i w podstawowym zakresie przygotowała go do odpalenia. Wymieniono akumulator i olej, a zbiornik napełniono świeżym paliwem.

Mrożone V2

Co ciekawe przed zamrożeniem motocykl miał bardzo trudny żywot. Najpierw pełnił funkcję fabrycznej testówki – oznaczało to konieczność pracy w niezwykle trudnych warunkach. Po sprowadzeniu do Europy mechanicy uczyli się zaś na nim montażu i demontażu motocykli Victory, V92 mógł być zatem rozłożony i złożony nawet kilkaset razy.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Victory V92 (3)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ