[sam id=”24″ codes=”true”]Moto Guzzi podczas targów EICMA zaprezentowało niezwykły prototyp. MGX-21 to zbudowany na bazie modelu California custom, którego posępny i tajemniczy wygląd kojarzy się z mrocznymi filmami grozy lub powieściami Edgara Alana Poe.

Dla wszystkich, którym mało jest dostojności, jaką oferuje długie nadwozie, potężny V-twin i dumna pozycja za kierownicą Moto Guzzi przygotowało ultra-cruisera MGX-21. Mroczna i posępna stylizacja zachwyci wszystkich tych, dla których ważny jest tajemniczy lub nawet nieco groźny wizerunek.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Moto Guzzi MGX-21 (3)Motocykl powstał na bazie cruisera California 1400. Większość powierzchni pokryto włóknem węglowym i czarną matową farbą. Charakteru dodają malowane na czerwono detale – pokrywy cylindrów i zaciski hamulcowe. Ponurego charakteru dodają wykonane również z włókna węglowego pełne felgi.

Moto Guzzi MGX-21 (6)Posępność tego prototypu jest tak ogromna, że producent nie zdecydował się nawet zasugerować jego ceny. Zapewne w obawie o masową histerię i powszechne przerażenie.

[sam id=”24″ codes=”true”]

Moto Guzzi MGX-21 (2)

Moto Guzzi MGX-21 (1)

Moto Guzzi MGX-21 (4)

[sam id=”24″ codes=”true”]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ