Oto Miss Behavin – kolejny motocykl autorstwa Big Bear Choppers. Choć wielu fanów tuningu uważa motocykle tej firmy za zwykłą wiochę, a drugie tyle miłośników marzy o ich posiadaniu, jedno jest pewne: tych motocykli nie da się nie zauważyć. 

Big Bear to producent chopperów w charakterystycznym stylu. Przerysowany design, jaskrawe zestawienia kolorystyczne i długa rama wzbudzają skrajne emocje nawet u osób obeznanych z tematem customów. Miss Behavin może być przykładem dlaczego tak się dzieje – krzykliwy custom o ponadprzeciętnej długości ubrany w niezliczone chromy nijak się ma do subtelnych prac Classified Moto czy Roland Sands.

W Miss Behavin zastosowano opatentowaną przedłużaną ramę z grubą dolną częścią, co daje efekt masywności. Zbiornik paliwa płynnie przechodzi w siodło dając niesamowity efekt wizualny podkreślony przez płynące linie wydechu i tylnego wahacza. Siodło, w typowym dla Big Bear stylu umieszczono bardzo nisko nad ziemią (51 cm).

Do napędu Miss Behavin wykorzystano silnik S&S V111, który generuje potężny moment obrotowy 167 Nm. 6 biegowa przekładnia to produkt firmy BBC/ Baker. Napęd na tylne koło przenoszony jest za pośrednictwem łańcucha. Ceny Miss Behavin zaczynają się od 43 900 dolarów (140 000 zł).

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ