Oto prawdziwe miejsce przyjazne motocyklistom. Francuska sieć hoteli Logis szeroko  uśmiecha się do motocyklowej braci. W kampanii reklamowej zachęca bikerów do odwiedzin, kusząc specjalnymi warunkami.

Tak, to nie jest reklama ani artykuł sponsorowany. Jeśli wybieracie się w tym roku na zachód Europy, skorzystajcie z noclegu w jednym z hoteli spod znaku Logis. W odróżnieniu od wielu obiektów, które przyjmują bikerów równie chętnie co kontrolerów sanepidu, patrząc krzywo na nasz swobodny i radosny sposób bycia, sieć Logis przygotowała dla nas, motocyklistów specjalną ofertę.

W 290 hotelach tej marki (spośród 2 556 rozsianych po Starym Kontynencie m. in. we Francji, Hiszpanii, Belgii) na bikerów czekają specjalne udogodnienia, nazwane Logis Moto. Ceny hotelowych pokojów nie są wygórowane – zaczynają się od 50 euro. Rezerwacji dokonać można pod tym adresem.

Udogodnienia dla motocyklistów

– bezpłatny strzeżony parking,

– miejsce, gdzie można umyć motocykl,

– miejsce serwisowe,

– szafki na odzież motocyklową wyposażone w wentylację,

– lista lokalnych warsztatów i sklepów motocyklowych,

– zaproponowany przez lokalną obsługę wykaz najpiękniejszych tras motocyklowych.

Całość brzmi trochę jak bajka, zwłaszcza, że w naszym kraju motocyklista to samo zło: hałasuje, za szybko jeździ i jest brudny. Czekamy niecierpliwie na dzień, kiedy menedżerowie polskich hoteli, restauracji i innych turystycznych miejsc zdadzą sobie sprawę, że motocyklista to także ich gość.
Katalog stron Falco

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ