Pięć unikalnych, customowych motocykli mini-bike można będzie kupić 20 października na aukcji Bonhams. Wszystkie maszyny zostały zaprojektowane i wykonane przez znane warsztaty tunerskie. 

Motocykle nie zostały zarejestrowane i mogą jeździć wyłącznie po drogach prywatnych. Każdy z nich sam w sobie stanowi małe dzieło sztuki.

Motocykl nr 1, Honda ST50 Dax to unikalny custom, zbudowany przez legendarnego japońskiego tunera Seigu Ikeuchi z warsztatu Bodyline Customs. Na motocyklu jest mnóstwo ręcznie wykonanych detali, a sam wygląd nawiązuje do niskich motocykli, wykorzystywanych w wyścigach na ćwierć mili. Custom posiada silnik 45 ccm o mocy 4,5 KM. Cena: 7 tys. funtów (35 tys. zł).

Motocykl nr 2 zainspirowany został pracami znanego tunera Shini Kimura z warsztatu Zero Motorcycles. Maszyna z silnikiem 49 ccm ma kosztować 7 tys. funtów (35 tys. zł).

Trzeci mini-bike wykonany został w tzw. stylu Baja. Cena: 2,4 tys. funtów (12 tys. zł)

Czwarta maszyna została zbudowana przez chińskich designerów z Kunshan Kepspeed Metal Company. Posiada silnik 149 ccm o mocy 13 KM i może osiągnąć prędkość 110 km/h. Cena: 4 tys. funtów (20 tys. zł).

Ostatni, piąty mini-bike wyposażony jest we wtrysk paliwa. Ma kosztować 2,4 tys funtów (12 tys. zł).

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ