Biskup – taką czcigodną nazwę dzierżyć będzie nowy projekt chińskiego tunera Bandit9, którego właścicielem jest Daryl Villanueva. Niezwykle lekki i subtelny motocykl jako zbudowany zostanie na bazie motoroweru Honda SuperSport.

Tunera Bandit9 mieliśmy okazję poznać przy okazji projektu The Eve, który także skonstruowano na bazie Hondy SuperSport. Podobnie jak w tamtym projekcie, także i tutaj rzuca się w oczy charakterystyczny, smukły styl nieporównywalny z niczym innym.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Model Bishop zostanie wyposażony w aluminiową, jednoczęściową ramę z wbudowanym w nią zbiornikiem paliwa. Nieliczne ozdobne detale wykończono z najwyższą dbałością – boczne panele z drewna orzechowego wypolerowano na wysoki połysk, a siodło wykonano ręcznie z grafitowego zamszu.

Do napędu customa posłużą jednostki napędowe z Hondy SuperSport o pojemnościach od 90 do 125 cm3. Daryl Villanueva dopiero zbiera zamówienia na ten jednoślad. Plany produkcyjne przewidują serię zaledwie 9 sztuk w cenach 0d 6400 do 6800 dolarów (19 – 20 tysięcy zł).

[sam id=”11″ codes=”true”]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ