[sam id=”24″ codes=”true”]Ducati Scrambler zostanie oficjalnie zaprezentowany 30 września podczas targów Intermot. Motocykl łączący legendę dawnych wszędołazów włoskiego producenta z nowoczesnymi technologiami jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier.

Pierwsze modele Scramblera produkowano w Borgo Panigale od roku 1962 do 1974 z przeznaczeniem na rynek amerykański. W ramie pracowały jednocylindrowe silniki o pojemnościach od 250 cm3 do 450 cm3. Model z silnikiem o największej pojemności miał przydomek Jupiter.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Ducati scrambler 3Nowy model do historii nawiązywać będzie tylko stylistycznie. Mechanicznie to na wskroś nowoczesna konstrukcja wyposażona we wszelkie dostępne dziś technologie. Producent zakłada ogromne zainteresowanie motocyklem w Stanach Zjednoczonych, gdzie nowoczesna technika opakowana wizerunkiem retro jest niezwykle popularna.

Ducati-Scrambler 2Choć spodziewaliśmy się, że Ducati, jak to ma w zwyczaju, oficjalnie zaprezentuje swą nowość podczas włoskich targów EICMA, producent zdecydował się pokazać Scramblera już pod koniec września w niemieckiej Kolonii. Na tę decyzję miał zapewne nowy właściciel włoskiej marki – Audi.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ