Czy przygotowałeś już swoje zgłoszenie dla Harleya-Davidsona? Czeka na ciebie model Street Glide, 25 tysięcy euro i zwrot wszelkich kosztów podróży. Sam producent radzi by przygotować ciekawy film – bierz się zatem do roboty!

„Praca marzeń” – takie określenie pojawiło się przy okazji nowej edycji projektu „Discover More”, organizowanego przez Harleya-Davidsona. Osoba, która zostanie wybrana do projektu otrzyma zadanie przemierzenia Europy na dostarczonym przez H-D motocyklu Street Glide. Do obowiązków szczęśliwca należeć będzie między innymi prowadzenie bloga z podróży i udzielanie się na rozmaitych imprezach organizowanych przez Harleya.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Za swoją ciężką pracę zwycięzca otrzyma wynagrodzenie w wysokości 25 000 euro (100 000 zł) oraz zwrot wszelkich kosztów podróży. Będzie mógł także zatrzymać powierzony przez H-D motocykl.

W propozycji Harleya jest jednak pewien haczyk – aby wziąć udział w projekcie, należy zakończyć swoją obecną pracę. Trzeba także płynnie znać język angielski, mieć prawo jazdy kategorii A od co najmniej trzech lat i ukończone 21 lat. Więcej informacji znajduje się tutaj.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ