[sam id=”24″ codes=”true”]Największy europejski konkurent Yamahy SR400 produkowany jest w Chinach, zaś jego importem na Stary Kontynent zajmują się Francuzi. Mash Five Hundred ma jednocylindrowy silnik o pojemności 400 cm3 i kosztuje 17 000 zł.

Mash to marka dość młoda – pierwsze motocykle zaprezentowano pod koniec ubiegłego roku na paryskim Salon de Moto. Do otwierających ofertę importera modeli z silnikami o pojemnościach od 50 do 250 cm3 dołącza większy brat – model 500 z jednostką napędową 400 cm3.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Mash Five Hundred (3)Wszystkie jednoślady Mash produkowane są w Chinach. Wzorem dla projektantów były klasyczne brytyjskie konstrukcje sprzed kilkudziesięciu lat. Francuski importer znakomicie trafił z ofertą dokładnie w sam środek powracającej mody na motocykle retro.

Mash Five Hundred (2)Mash Five Hundred będzie dysponował mocą 27 KM. Największy konkurent nowego modelu to Yamaha SR400, która w ofercie japońskiego producenta pełni rolę bazy do dalszej rozbudowy i produkcji customów.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Mash Five Hundred (4)Poważnym atutem motocykla Mash Five Hundred będzie jego cena, która we Francji wynosić będzie 3995 euro (17 000 zł). Jego największą wadą – brak przedstawiciela w naszym kraju.

2 KOMENTARZE

  1. 125 we Francji sprzedają się jak małe bułeczki. Podejrzewam że z tym modelem może być podobnie. Od tego roku są na dwuletniej gwarancji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ