[sam id=”24″ codes=”true”]Już 29 maja na terenie Twierdzy Srebrna Góra rozpocznie się Festiwal PodRóżni. W ciągu trzech dni o najdalszych zakątkach globu opowie dziesięciu podróżników; na gości czekać będą także warsztaty. 

Plenerowy festiwal PodRóżni rozpocznie się w piątek 29 maja i potrwa do niedzieli, 31 maja. Miejscem tego wydarzenia będzie jedna z największych górskich warowni – twierdza w Srebrnej Górze.

Idea festiwalu to „przez podróżników dla podróżników” prelegentami będą osoby z bogatym doświadczeniem w odkrywaniu najdalszych zakątków świata. Przez 3 dni opowiedzą o swoich wyprawach by zachęcić innych do podbijania globu.

bannerNa festiwalu nie zabraknie warsztatów i koncertów, będą także wyświetlane filmy o tematyce podróżniczej. Na szczególną uwagę mogą liczyć najmłodsi uczestnicy festiwalu, dla których organizatorzy przygotują specjalny kącik.

PodRóżni – Festiwal O Krok Dalej!

Zachęcamy do śledzenia profilu festiwalowego na Facebooku, zaglądania na stronę internetową, ale nade wszystko do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ