Triumph przygotowuje dwa nowe modele utrzymane w stylistyce cafe-racer. Motocykle sfotografowano podczas testów drogowych w pobliżu Barcelony. Wiele wskazuje, że nie będą to tylko nowe wersje stylistyczne, a całkiem nowe konstrukcje.

Z zewnątrz można dopatrzyć się podobieństwa do modelu Thruxton, jednak w ramie pracuje całkiem nowy dwucylindrowy silnik rzędowy o pojemności 1100 cm3. Z nieoficjalnych informacji pochodzących z Hinckley wiemy, że moc jednostki napędowej ma wynieść około 90 KM – o ponad 30 KM więcej niż osiąga silnik Thruxtona.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Na forach poświęconych brytyjskiej marce pojawiły się dwie możliwe nazwy nowego motocykla – Street Tracker i Speed Twin. Pierwsza została niedawno zastrzeżona przez Triumpha, druga to nawiązanie do legendarnego modelu Speed Twin 5T produkowanego w latach 1938-1940 i 1947-1959.

Triumph_Speed_Twin

Na katalońskich drogach Triumph testował dwa motocykle – oprócz wersji standardowej pojawiła się druga o nieco lepszej specyfikacji, wyposażona w zawieszenie Ohlins, hamulce Brembo i pojedyncze siodło.

Nowy model Triumpha w – prawdopodobnie – dwóch specyfikacjach spodziewany jest w ofercie w roku 2016.

via Visordown

1 KOMENTARZ

  1. Widziałem ten motocykl ostatnio u mechanika jak zmieniałem opony .
    Jest o wiele ładniejszy na żywo,i faktycznie wygląda ze jest jeszcze stylistycznie nie skaczony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ