Piękna? Zdecydowanie tak. Szalona? Owszem. Droga Atlantycka w Norwegii to jedna z najbardziej niesamowitych szos na świecie. Zobaczcie ile piękna może kryć się w tak krótkim przejeździe.

Drogę Atlantycką szczegółowo opisaliśmy w naszym cyklu Trasy Motocyklowe. Naszym zdaniem to jedna z najpiękniejszych tras motocyklowych w Europie – choć krótka, dostarcza nieprawdopodobnych wrażeń pozwalając poczuć w kasku zapach oceanu.

Zobaczcie piękny film o tej drodze. Nasze głowy już pełne są marzeń o podróży w tamte strony. Mamy nadzieję, że i was zainspirujemy.

2 KOMENTARZE

  1. Tiaaa…. na zdjęciach, szczególnie z góry, faktycznie wygląda bardzo ciekawie. Ale w rzeczywistości jadąc tą drogą praktycznie nie widać jej „piękna”, pomijając fakt, że jest tam bardzo niewiele miejsc, aby się zatrzymać. No i jest baardzo krótka!

  2. A mnie zastanawia dlaczego na mostach jest ona taka wąska bez pasa tzw awaryjnego chociaź z jednej strony w przypadku karambolu raczej trudno będzie dotrzeć ekipom ratunkowym do poszkodowanych a czas wtedy jest bezcenny ????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ