Hiszpańska manufaktura Oto Cycles zaprezentowała elektryczny jednoślad o nazwie OtoR. Ubrany w ciuchy po dziadku pół rower-pół motocykl doskonale wpisuje się w światową modę na styl retro.

OtoR to długa, niska i bardzo stylowa maszyna. Wygięta w delikatne łuki rama wykonana jest ze stali, reszta podwozia oraz kierownica to aluminiowe profile, dzięki czemu cały pojazd waży tylko 25 kg.

OtoR (12)

Umożliwia to w miarę komfortową jazdę tylko przy użyciu pedałów. Motocykl obuty jest w grubaśne opony, które możemy zamówić z opcjonalnym białym fartuchem. Można też wybrać dowolne malowanie i kształt niektórych elementów, m.in. manetek i siodła.

OtoR (1)

Atrapa zbiornika paliwa zawiera w sobie baterie oraz silnik elektryczny o mocy 250 lub 500W. Słabsza jednostka zapewnia maksymalną prędkość 25 km/h, mocniejsza – 42km/h. Zasięg na jednej baterii zależy od stylu jazdy. Korzystając tylko z silnika przejedziemy 40 km, jeśli natomiast wspomożemy OtoR pedałami, zasięg wzrośnie do 60 km.

OtoR (3)

Cena dobrze wyposażonego pojazdu, z opcjonalnymi tarczowymi hamulcami to ok. 11500 zł. OtoR kupuje się przede wszystkim oczami, a te jak wiadomo potrafią szeroko otworzyć portfel.

OtoR (4)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ